Diego Godin na wylocie z Interu Mediolan. Może trafić do Premier League

Diego Godin na wylocie z Interu Mediolan. Może trafić do Premier League
LiveMediaSrl / Shutterstock.com
Diego Godin może latem odejść z Interu Mediolan. Doświadczonego obrońcę widzi u siebie Manchester United.
Urugwajczyk trafił do Interu przed rozpoczęciem obecnego sezonu, ale na razie nie spełnia oczekiwań Antonio Conte. Włoch uważa, że doświadczony stoper nie może odnaleźć się w jego systemie taktycznym i nie zawsze na niego stawia. W lidze dał mu zagrać w szesnastu z 26 meczów. W dodatku w części z nich wprowadzał go z ławki rezerwowych albo zmieniał w drugiej połowie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kontrakt Godina z Interem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, ale mało prawdopodobne, by Urugwajczyk tak długo zabawił w Mediolanie. Jego problemy może wykorzystać Manchester United. Ole Gunnar Solskjaer chciałby za sprawą 34-latka dodać doświadczenia do swojej młodej defensywy.
"Czerwone Diabły" nie są jedynym klubem, który widziałby Godina w swoim składzie. Piłkarzem interesuje się też Valencia. Transfer nie powinien być drogi - urugwajski obrońca jest wyceniany na 10 mln euro.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski23 Mar 2020 · 17:29
Źródło: Daily Mail

Przeczytaj również