Derby Madrytu przerwane! Piłkarze Realu obrzuceni [WIDEO, AKUTALIZACJA]

Screen Twitter
Derby Madrytu zostały przerwane. Powodem zachowanie kibiców Atletico Madryt.
Real objął prowadzenie w 64. minucie. Gola dla gości strzelił Eder Militao.
Z biegiem czasu atmosfera na stadionie Atletico zrobiła się znacznie bardziej nerwowa. Szaleli kibice gospodarzy, którzy zaczęli rzucać różnymi przedmiotami w zawodników "Królewskich". W stronę piłkarzy poleciały między innymi zapalniczki.
Szczególne problemy miał Thibaut Courtois, Belg nie był w stanie nawet wznowić gry. Konieczne okazało się przerwanie niedzielnego spotkania.
Co ważne, nie pomogła nawet próba negocjacji z fanami Atletico. Do kibiców udał się między innymi Diego Simeone, ale i on nie zdołał uspokoić sytuacji.
Na ten moment nie wiadomo, kiedy mecz zostanie wznowiony. Oficjalnie poinformowano, że przerwa potrwa przynajmniej 10 minut. Piłkarze obu drużyn zeszli do szatni.
AKTUALIZACJA 22:46
Spotkanie zostało wznowione o 22:45, przerwa potrwała blisko 20 minut. Ostatecznie drużyny zremisowały 1:1 (0:0), co opisaliśmy TUTAJ.
Hubert KowalczykWczoraj · 22:35