Depay: Rola rezerwowego nie jest dla mnie

Memphis Depay w rozmowie z "Metro Nieuws" wyjawił, że nie chce pozostać w Manchesterze United, jeśli będzie to oznaczało konieczność pełnienia roli rezerwowego.
22-letni pomocnik przeszedł do Manchesteru United z PSV Eindhoven latem 2015 roku. Odkąd stery w ekipie "Czerwonych Diabłów" przejął Jose Mourinho, Holender pełni jedynie funkcję rezerwowego. W trzech ostatnich ligowych spotkaniach zagrał łącznie 12 minut.
- Rola rezerwowego nie jest dla mnie. Nie jestem graczem, który jest z tego faktu zadowolony. Manchester United jest moim wymarzonym klubem, ale chcę grać regularnie - powiedział Depay, cytowany przez "Metro Nieuws".
Kontrakt Depaya z ekipą z Old Trafford obowiązuje do czerwca 2019 roku. Wartość tego zawodnika jest wyceniana na 25 milionów euro.