Debiutancki gol Polaka w MLS! Ładnie to zrobił [WIDEO]

Źródło: X / @MLS
Dominik Marczuk otworzył konto bramkowe w MLS. Były piłkarz Jagiellonii Białystok otworzył rezultat spotkania.
Po przejściu do Realu Salt Lake Dominik Marczuk prędko przeszedł od słów do czynów. W czwartkowym meczu z FC Dallas zanotował efektowną asystę. Więcej TUTAJ.
W niedzielnym starciu z Portland Timbers 20-latek zdobył zaś pierwszą bramkę w nowych barwach. W 10. minucie Polak świetnie wykorzystał podanie Andersona Julio.
Marczuk ze spokojem przyjął piłkę w polu karnym. Następnie efektownie minął rywala i płaskim strzałem pokonał bramkarza, nie dając mu szans na interwencję.
Bramka Marczuka napędziła gospodarzy, który po chwili prowadzili już 2:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Później do głosu doszli z kolei goście. Skończyło się 3:3.
20-letni Polak po raz pierwszy w trakcie pobytu w Realu Salt Lake rozegrał całe spotkanie. I wiele wskazuje na to, że nie odda prędko miejsca w wyjściowej jedenastce.
Michał BonclerDzisiaj · 07:14