Czarna seria Casha. Niewygodne liczby Polaka [WIDEO]

SPP / pressfocus
W pewnym sensie Matty Cash jest symbolem zbliżającego się nieszczęścia. Reprezentant Polski jest rekordzistą w liczbie sprokurowanych rzutów karnych.
W sobotę Aston Villa zmierzyła się z West Hamem United. Ostatecznie zawodnicy Unaia Emery'ego wygrali 2:1 (1:1).
"The Villans" objęli prowadzenie już w 4. minucie, ale musieli je oddać jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Przyczynił się do tego Matty Cash. Prawy obrońca w 36. minucie sprokurował rzut karny.
Przewinienie reprezentanta Polski było jeszcze analizowane przez VAR, ale "jedenastki" nie odwołano. Defensor miał nieco pecha, bo najpierw zagrał piłkę, ale trącił też nogi Tomasa Soucka.
Stały fragment gry wykorzystał Lucas Paqueta.
Tym samym Cash wyśrubował swój niechlubny rekord. Od 2020 roku, czyli debiutu w Premier League, Polak sprokurował już sześć rzutów karnych. Żaden piłkarz w lidze nie ma takiego wyniku.
Hubert Kowalczyk17 Aug · 21:10