Cudowny gol dla San Marino! Strzelec oszalał z radości [WIDEO]

W czerwcu swoje mecze towarzyskie rozgrywają nie tylko uczestnicy mistrzostw Europy, ale też znacznie niżej notowane drużyny. W domowym spotkaniu z Cyprem pięknego gola dla San Marino strzelił Simone Giocondi.
Faworytem byli goście. Na pierwszego gola Cypryjczycy czekali do doliczonego czasu pierwszej połowy, gdy do siatki trafił Giannis Satsias. Prowadzenie podwyższyli krótko po przerwie, gdy w dwie minuty dwa gole zdobył Grigoris Kastanos.
Wielki moment San Marino nadszedł w 81. minucie. Na skraju pola karnego piłkę dostał Giocondi i mimo asysty obrońcy pięknym uderzeniem umieścił ją pod poprzeczką.
Strzelec gola oszalał z radości - zdjął koszulkę i sprintem ruszył przed siebie. Świętowała z nim cała drużyna.
Ostatecznie San Marino przegrało 1:4 - wynik ustalił Andronikos Kakoulis - ale strzelony gol daje mu powody do satysfakcji. Ostatnio piłkarze tej reprezentacji trafiają do siatki częściej niż do tego przyzwyczaili przez lata. W siedmiu spotkaniach strzelili pięć goli.
Marcin Karbowski11 Jun · 20:36