Cudowne trafienie Depaya. Przymierzył z wolnego [WIDEO]

Memphis Depay notuje udany start w Corinthians. 30-latek strzelił efektownego gola w rywalizacji z Athletico Paranaense.
1 lipca wygasła umowa łącząca Holendra z Atletico Madryt. Przez kilka tygodni pozostał on zawodnikiem bez klubu. We wrześniu napastnik doszedł do porozumienia z Corinthians. Brazylijczycy zakontraktowali go do 2026 roku.
Memphis wystąpił ostatnio w szalonym spotkaniu. Do przerwy Corinthinas remisowało z Athletico 2:2. Na listę strzelców wpisali sę Matheus Franca, Caca, Nikao i Erick.
W 55. minucie Depay wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Napastnik popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego.
Corinthians finalnie wygrało z Athletico 5:2. Bramki dołożyli jeszcze Rodrigo Garro i Yuri Alberto.
Aktualnie zespół Depaya zajmuje 16. miejsce w brazylijskiej Serie A. Przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko jeden punkt.
Adam KłosDzisiaj · 17:13