Cuda we Wrocławiu! Trzy błyskawiczne gole Śląska [WIDEO]

screen/Polsat Sport
Śląsk Wrocław zanotował piorunującą końcówkę pierwszej połowy meczu z St. Gallen. "Wojskowi" w ciągu kilku minut strzelili trzy gole.
W pierwszym spotkaniu wicemistrzowie Polski ponieśli porażkę 0:2. Na listę strzelców wpisali się wówczas Chadrac Akolo i Willem Geubbels.
Na początku rewanżu Sebastian Musiolik trafił do siatki. Po analizie VAR gol napastnika został anulowany z powodu spalonego.
W 21. minucie goście ze Szwajcarii objęli prowadzenie. Bastien Toma trafił do siatki, dzięki czemu St. Gallen prowadziło już 3:0 w dwumeczu.
Ekipa Jacka Magiery błyskawicznie odrobiła straty. W 41. minucie Petr Schwarz trafił do siatki, a kilkadziesiąt sekund później drugą bramkę zdobył Piotr Samiec-Talar.
Śląsk nie zamierzał się zatrzymywać. W doliczonym czasie pierwszej połowy Schwarz dośrodkował do Alexa Petkova, który strzelił gola głową. Wrocławianie doprowadzili do remisu 3:3 w dwumeczu.
Adam Kłos15 Aug · 21:28