Cristiano Ronaldo znokautował mężczyznę w trakcie meczu. Trafił prosto w głowę [WIDEO]

Źródło: Twitter / @YNWAVVD
Kibice zebrani na stadionie Al-Raed podczas meczu z Al-Nassr byli świadkami niebezpiecznego zdarzenia. W jednej z sytuacji Cristiano Ronaldo nie trafił w bramkę i uderzył piłką jednego z członków ekipy realizacyjnej.
W sobotę Al-Nassr mierzyło się w wyjazdowym spotkaniu z Al-Raed w ramach szóstej kolejki ligi saudyjskiej. Piłkarze gości walczyli o przedłużenie passy wygranych meczów z rzędu. Wcześniej zwyciężyli w trzech kolejnych spotkaniach Saudi Professional League.
Podczas pierwszych kilkudziesięciu minut gole dla Al-Nassr strzelali sami gwiazdorzy. Jeszcze w pierwszej połowie otwierającą wynik bramkę zdobył Sadio Mane. W 49. minucie trafienie na 2:0 zanotował wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Anderson Talisca.
Nic zatem dziwnego w tym, że gola na koncie zechciał mieć również Cristiano Ronaldo. W 64. minucie sędzia podyktował rzut wolny dla podopiecznych Luisa Castro. 38-letni Portugalczyk poszedł do piłki, jednak pomimo dogodnej pozycji strzeleckiej nie trafił w bramkę.
Piłka poszybowała daleko od siatki i, jak się okazało, trafiła jednego z członków ekipy realizacyjnej. Obsługujący kamerę zabramkową mężczyzna został trafiony przez Ronaldo w głowę. Uderzony, nie spodziewając się takiego zwrotu akcji, zatoczył się i stracił panowanie nad sprzętem.
Choć cała sytuacja wyglądała groźnie, mężczyźnie nic się nie stało. Po chwili odpoczynku wrócił on do pracy. Swój cel kilka minut później osiągnął również Ronaldo. W 78. minucie strzelił gola na 3:0 dla swojego zespołu. Al-Raed było w stanie odpowiedzieć jedynie bramką Mohammeda Fouzaira z rzutu karnego.
Po sześciu seriach gier Al-Nassr zajmuje szóstą lokatę w tabeli ligi saudyjskiej z czterema punktami straty do prowadzącego Al-Hilal. Al-Raed z czterema oczkami znajduje się z kolei na 15., ostatniej bezpiecznej pozycji.
Michał Boncler17 Sep 2023 · 14:30
Źródło: Twitter