Cracovia goni lidera! Kolejne zwycięstwo "Pasów" [WIDEO]

Lukasz Laskowski / pressfocus
Cracovia na dobre rozgościła się w czołówce tabeli. "Pasy" wygrały z Puszczą Niepołomice 2:1.
Puszcza zaskoczyła Cracovię już w 6. minucie. Po składnej akcji piłka nieco szczęśliwie trafiła do Kosidisa, a ten uderzeniem zza pola karnego trafił do bramki "Pasów".
Cracovia odpowiedziała bardzo szybko. W 15. minucie Hasić dośrodkował z rzutu rożnego, a Ghita celnie główkował z pięciu metrów.
Mecz był wyrównany, oba zespoły miały swoje szanse do strzelenia gola. Skuteczniejsza była Cracovia, która wyszła na prowadzenie w 67. minucie. W pole karne Puszczy wpadł Kakabadze i zdecydował się na uderzenie z bardzo ostrego kąta. Żle zachował się Komar. Piłka przełamała jego ręce i wpadła do bramki.
Sytuacja Puszczy stała się beznadziejna w 78. minucie. Z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Craciun.
Grająca w przewadze Cracovia nie dała sobie odebrać zwycięstwa. Dzięki niemu zrównała się punktami z prowadzącym Lechem. "Kolejorz" ma jednak lepszy bilans bramkowy i do rozegrania niedzielny mecz ze Śląskiem.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 14:10