Co zrobił piłkarz Wisły?! Kuriozum! "Jedna z najbardziej debilnych czerwonych kartek, jaką widziałem" [WIDEO]

Screen z X
Wisła Kraków w niedzielę przegrała ze Zniczem Pruszków w meczu Betclic 1 Ligi. W niewytłumaczalny sposób z boiska wyleciał Tamas Kiss.
"Biała Gwiazda" dobrze zaczęła spotkanie ze Zniczem. Po pierwszej połowie prowadziła w Pruszkowie 1:0 dzięki bramce Angela Rodado.
W drugiej części spotkania sytuacja krakowskiej drużyny znacznie się skomplikowała. Wszystko przez nieodpowiedzialnego zachowanie Tamsaa Kissa.
Najpierw węgierski napastnik dostał żółtą kartkę za odkopnięcie piłki. Miało to miejsce w 66. minucie spotkania.
Siedem minut później Kiss wyleciał z boiska. Z premedytacją zagrał piłkę ręką w polu karnym rywali i zarobił kolejną żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.
- Jedna z najbardziej debilnych, a nie kuriozalnych, czerwonych kartek, jakie w życiu widziałem. Może i populizm, ale tutaj musi być kara finansowa dla zawodnika - skomentował Przemysław Langier z Goal.pl.
Grająca w osłabieniu Wisła nie poradziła sobie ze Zniczem. To gospodarze dwukrotnie trafili do siatki i zwyciężyli 2:1. Więcej o całym spotkaniu przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik04 Aug · 17:35