Co za słowa Ter Stegena. Nie zapomniał nawet o rywalach

Cesar Cebolla / pressfocus
Marc-Andre ter Stegen przeszedł operację po doznaniu poważnej kontuzji w meczu z Villarrealem. 32-latek po raz pierwszy publicznie skomentował swoje nieszczęście.
W niedzielę Barcelona wygrała 5:1 z Villarrealem. Wynik zszedł na drugi plan z powodu urazu, który przytrafił się kapitanowi drużyny. Pod koniec pierwszej połowie Ter Stegen uszkodził kolano. Badania wykazały zerwanie więzadła rzepki w prawym kolanie. Piłkarz trafił na stół operacyjny i teraz czeka go wielomiesięczna przerwa.
Świat piłki nie zapomniał oczywiście o bramkarzu. Publicznie podziękował on za wsparcie, które otrzymał w ostatnich dniach. Nie zapomniał też o kibicach Villarrealu, którzy oklaskiwali go, kiedy opuszczał na noszach murawę Estadio de la Ceramica.
- Jestem niezwykle wdzięczny wszystkim kibicom Barcelony, kolegom z drużyny, rywalom, klubom i przyjaciołom za wsparcie i miłość, które od niedzieli od was dostaję. Chciałbym podziękować kibicom Villarrealu za szacunek, który okazali mi na stadionie, to wiele dla mnie znaczy. Czuję siłę i pozytywną energię, teraz w pełni skupiam się na powrocie do zdrowia. Dziękuję - napisał w mediach społecznościowych.
Ter Stegen dotychczas wystąpił w 420 spotkaniach Barcelony. Zachował w nich 175 czystych kont.
Niewykluczone, że tymczasowym zastępcą Niemca zostanie Wojciech Szczęsny. Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl, informował TUTAJ, że Barcelona złożyła Polakowi ofertę rocznego kontraktu.
Adam KłosDzisiaj · 12:19
Źródło: Twitter