Co za początek Legii! Kapustka wykorzystał prezent [WIDEO]

Screen z X
Legia Warszawa znakomicie rozpoczęła mecz z Backą Topolą w Lidze Konferencji. "Wojskowi" już w 11. minucie wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Bartosza Kapustki.
Podopieczni Goncalo Feio rozpoczęli rywalizację w fazie ligowej od domowego zwycięstwa 1:0 nad Betisem. W rywalizacji z Backą Topolą uchodzili za faworytów.
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że czwartkowe spotkanie nie mogło się zacząć dla "Wojskowych" lepiej. Już w 11. minucie Legia wyszła bowiem na prowadzenie.
Wówczas lewym skrzydłem urwał się Luquinhas. Brazylijczyk dośrodkował w pole karne, lecz piłka trafiła pod nogi Stevanovicia. Wydawało się, że ten spokojnie wybije futbolówkę.
Zamiast tego dał jednak prawdziwy prezent Bartoszowi Kapustce. Piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy i trafiła pod nogi reprezentanta Polski.
Ten nie zmarnował znakomitej okazji na bramkę i pewnie pokonał golkipera rywali. Dzięki temu Legia wyszła na szybkie prowadzenie.
Maciej PietrasikWczoraj · 21:25