Screen z X
Filip Marchwiński niedawno odszedł z Lecha Poznań do włoskiego Lecce. W debiucie w nowym klubie dwukrotnie trafił do siatki, pokonując rodaka, Marcina Bułkę.
Niedawno 22-latek po raz pierwszy w karierze odszedł za granicę. Włoskie Lecce zapłaciło za niego Lechowi Poznań trzy miliony euro.
Od transakcji minął nieco ponad tydzień. W niedzielę Marchwiński zaliczył pierwszy występ w barwach nowej drużyny.
Lecce mierzyło się z francuską Niceą. We francuskiej drużynie od pierwszej minuty zagrał Marcin Bułka. Marchwiński zaczął mecz na ławce.
Ofensywny piłkarz pojawił się na boisku po przerwie. Początkowo warunki w tym meczu dyktowała Nicea. Gole strzelali Guessand oraz Clauss.
Później błysnął właśnie wspomniany Marchwiński. Były zawodnik Lecha pokonał Bułkę dwukrotnie - w 70. oraz 74. minucie.
Ostatecznie to Nicea okazała się jednak lepsza w całym spotkaniu. Zwyciężyła 3:2, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Bouanani.
Maciej Pietrasik04 Aug · 20:15