Co za debiut Klimali w nowej lidze! Gol i asysta, został bohaterem [WIDEO]

Screen z X
Patryk Klimala niedawno przeniósł się ze Śląska Wrocław do australijskiej Sydney FC. W ligowym debiucie w nowym klubie zaliczył gola oraz asystę.
Napastnik ma za sobą kompletnie nieudaną przygodę ze Śląskiem. We Wrocławiu regularnie zawodził, aż Jacek Magiera odsunął go od pierwszej drużyny.
Ostatecznie Klimala zdecydował się na zmianę otoczenia. Na resztę obecnego sezonu wypożyczono go do Sydney FC.
W niedzielę polski napastnik zaliczył debiut w rozgrywkach ligowych. Jego drużyna w derbach miasta mierzyła się z WS Wanderers.
Już w 17. minucie drużyna Klimali wyszła na prowadzenie. Polak zaliczył asystę przy trafieniu Joe Lolleya z 17. minuty spotkania.
W drugiej części spotkania do wyrównania doprowadził Aydan Hammond. Ostatecznie ostatnie słowo należało jednak właśnie do Klimali.
W 63. minucie polski napastnik dobrze zachował się w polu karnym, skierował piłkę do siatki i utonął w objęciach kolegów z drużyny. Sydney FC wygrało natomiast całe spotkanie 2:1.
Maciej PietrasikDzisiaj · 13:13