Co za akcja! Tak strzela słynny trzecioligowiec [WIDEO]

Screen/X
Od zwycięstwa nowy sezon League One rozpoczęli piłkarze Wrexham. Więcej niż o triumfie nad Wycombe (3:2) mówi się o pięknej bramce. Tego gola można oglądać w nieskończoność.
W sobotę swój pierwszy mecz w League One rozegrało Wrexham, które nie tak dawno awansowało na trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii. Lepszego początku rywalizacji wymarzyć się nie dało.
Już w 9. minucie starcia na 1:0 trafił Maks Cleworth. Kilka chwil później podwyższył Jack Marriott, o którego trafieniu zrobiło się głośno w internecie. Cała akcja może bowiem robić wrażenie.
Kapitalną asystę przy golu na 2:0 zaliczył Ollie Palmer. Piłkarz Wrexham otrzymał podanie z głębi pola, po czym zgrał piłkę piętką do Marriotta. Napastnik gospodarzy wykończył to mocnym strzałem.
Po przerwie do głosu zaczęło dochodzić Wycombe. Bramkę kontaktową zdobył Richard Kone. Było to jednak za mało, by rzucić wyzwanie gospodarzom. Gol Stevena Fletchera przybliżyło ich do triumfu.
W końcówce na 2:3 trafił Sam Vokes. Mimo to ze zwycięstwa cieszyło się Wrexham, które nowy sezon League One rozpoczęło od zwycięstwa. Zespół ten zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli.
Już 13 sierpnia na trzecioligowca czeka dużo cięższe wyzwanie. W 1/64 finału EFL Cup zespół ten zagra z Sheffield United.
Piotr Sidorowicz 11 Aug · 21:03