Co to było?! Piłkarz Barcelony wyleciał z boiska już na początku meczu [WIDEO]

Barcelona fatalnie rozpoczęła spotkanie z AS Monaco. Już na początku meczu Eric Garcia obejrzał czerwoną kartkę.
W Barcelonie panuje plaga kontuzji. Spośród pomocników kontuzjowani są Gavi, Frenkie de Jong, Marc Bernal, Fermin Lopez i Dani Olmo.
Hansi Flick awaryjnie wystawił Erika Garcię w środku pola. Tercet pomocników uzupełnili Pedri oraz Marc Casado.
Garcia już w 10. minucie meczu z Monaco musiał zejść do szatni. Wszystko rozpoczęło się od fatalnego błędu Ter Stegena.
Niemiecki bramkarz próbował podać do Erika, ale zagrał źle, Hiszpan został uprzedzony przez Takumiego Minamino. Wychowanek La Masii ratował się faulem, za który obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.
Monaco szybko wykorzystało grę w przewadze. W 16. minucie wynik meczu otworzył Maghnes Akliouche.
Garcia wystąpił w 75 spotkaniach Barcelony. Zanotował w nich jedną bramkę i dwie asysty. Wiemy już, że nie wystąpi on w drugiej kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. "Blaugrana" zmierzy się z Young Boys.
"Barca" finalnie przegrała z Monaco 1:2. Obszerne podsumowanie klęski Katalończyków znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos19 Sep · 21:18