Co on sobie myślał?! Totalna głupota piłkarza na Copa America [WIDEO]

Screen/X
W spotkaniu reprezentacji Argentyny z Kanadą w półfinale Copa America jeden z zawodników nie wytrzymał i w nieelegancki sposób potraktował rywala. Sędzia musiał wyciągnąć żółtą kartkę.
Rywalizacja w ramach Copa America weszła w decydującą fazę. W nocy z wtorku na środę rozegrany został półfinał pomiędzy Argentyną i Kanadą. Faworytem do triumfu był zespół Lionela Scaloniego.
Jeszcze przed przerwą wynik tego meczu otworzył Julian Alvarez. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części starcia na 2:0 podwyższył Leo Messi. Piłkarz Interu Miami ustalił przy okazji wynik tego spotkania.
Na kilka minut przed końcem starcia reprezentant Kanady, Ismael Kone, sfaulował w okolicach środka boiska Rodrigo De Paula. Arbiter tego meczu odgwizdał przewinienie i podyktował rzut wolny.
Cała akcja z pewnością odeszłaby w zapomnienie, gdyby nie absurdalne zachowanie gracza Watfordu, który podszedł do leżącego na murawie argentyńskiego pomocnika i kopnął go piłką w plecy. Sytuacja ta nie mogła obejść się bez interwencji sędziego, który ukarał Kone żółtą kartką.
Zwycięstwo odniesione nad reprezentacją Kanady sprawiło, że Argentyna została pierwszym finalistą trwającej edycji Copa America. O mistrzostwo zagra z triumfatorem starcia Kolumbii z Urugwajem.
Kanada musi zaś zadowolić się spotkaniem o trzecie miejsce. Rywalem tego zespołu będzie przegrany wspomnianego już starcia. Mecz ten zostanie rozegrany 14 lipca na stadionie w Charlotte.
Piotr Sidorowicz 10 Jul · 18:11