Chiellini usłyszał o Piątku. Zabawna reakcja na wizji [WIDEO]

Screen/Twitter
W studiu Fox Sports przy okazji meczu Polski z Austrią doszło do zabawnej sytuacji. Giorgio Chiellini dowiedział się, co w języku angielskim znaczy nazwisko Krzysztofa Piątka. Reakcja była przednia.
Reprezentacja Polski przegrała z Austrią (1:3) w swoim drugim meczu na EURO 2024. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Krzysztof Piątek, lecz to nie wystarczyło do zwycięstwa.
Po stronie Austriaków trafiali z kolei Gernot Trauner, Christoph Baumgartner oraz Marko Arnautović, dzięki którym zespół Ralfa Rangnicka jest naprawdę bliski awansu do 1/4 finału turnieju.
Z racji tego, że trwające mistrzostwa Europy są największym wydarzeniem piłkarskim w tym roku, są one transmitowane niemal na całym świecie. Prawa do transmisji EURO 2024 ma m.in. Fox Sports.
Amerykańska stacja telewizyjna zatrudniła na czas tego turnieju szereg znanych ekspertów. W studio pojawia się m.in. Giorgio Chiellini. Były reprezentant Włoch zawitał na ekrany kibiców również podczas meczu Polski z Austrią. W przerwie meczu doszło do zabawnej sytuacji.
Po zakończeniu pierwszej połowy meczu opowiedziana została ciekawostka dotycząca Krzysztofa Piątka. Eksperci dowiedzieli się, że nazwisko Piątek w języki angielskim oznacza "Friday".
Na wieść o tym na twarzy Chielliniego natychmiast pojawił się uśmiech. Słynny piłkarz zaczął również klaskać. Wiele wskazuje na to, że były piłkarz m.in. Juventusu nie znał do tej pory tego tłumaczenia.