Chelsea traci punkty. Piłkarze Maresci zawiedli [WIDEO]

Twitter Screen
Faworyzowana Chelsea zremisowała z Crystal Palace 1:1 (1:0). Piłkarze Enzo Maresci zgubili punkty.
Chelsea Londyn zmierzyło się z Crystal Palace w trzeciej kolejce Premier League. Spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym 1:1.
Pierwsza bramka podczas rywalizacji padła w 25. minucie. Wówczas na prowadzenie wyszli zawodnicy Enzo Maresci.
Nicolas Jackson wykorzystał podanie od Cole'a Palmera i otworzył wynik rywalizacji. "The Blues" zeszli na przerwę z korzystnym rezultatem.
Crystal Palace odpowiedziało na trafienie Chelsea dopiero w 54. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Eberechi Eze.
Anglik przyjął piłkę po zamieszaniu w polu karnym "The Blues". Po chwili namysłu postanowił oddać uderzenie zdobywając widowiskową bramkę.
Ostatecznie podczas spotkania nie padło już więcej bramek. W meczu trzeciej kolejki Chelsea oraz Crystal Palace podzielili się punktami.
Filip Węglicki01 Sep · 16:28
Źródło: Twitter