Chelsea FC. Frank Lampard: Równie dobrze mogło się skończyć remisem 5:5

Menedżer Chelsea Frank Lampard nie był do końca usatysfakcjonowany wyjazdowym remisem z Valencia CF 2:2 w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.
"The Blues" przed ostatnią serią spotkań zajmują trzecią lokatę w klasyfikacji, ale jeśli pokonają przed własną publicznością Lille OSC, wówczas zapewnią sobie awans do fazy pucharowej.
- Przybyliśmy tutaj, aby wygrać mecz, ale oczywiście szanujemy przeciwnika, stadion i Ligę Mistrzów. To był naprawdę trudny mecz, ale remis nie jest taki zły - podkreślił Lampard dla oficjalnego serwisu klubu z Londynu.
- Pojawiły się pozytywne i negatywne strony naszej gry w trakcie spotkania, ale wynik oceniam pozytywnie. Obie strony atakowały. Równie dobrze mogło się skończyć remisem 5:5 - stwierdził opiekun "The Blues".
- Może dopisało nam szczęście, ale musimy też wykorzystywać więcej własnych okazji. Mieliśmy jedną taką świetną na początku spotkania. To był bardzo nietypowy mecz właśnie ze względu na wiele dobrych okazji dla obu drużyn. Musimy być zadowoleni, ponieważ naprawdę było ciężko - dodał Lampard.