Celebrowali to niczym gola. Simeone nie posiadał się z radości [WIDEO]

Celebrowali to niczym gola. Simeone nie posiadał się z radości [WIDEO]
Screen Twitter
Diego Simeone to człowiek przepełniony pasją. Dowodem na to zachowanie Argentyńczyka w ostatnim meczu Atletico Madryt.
W minioną sobotę Atletico wygrało bardzo ważny mecz z Athletikiem Bilbao. Jedynego gola w całym spotkaniu strzelił Julian Alvarez. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
W samej końcówce drużyna z Madrytu przeszła do defensywy. Mocno zaangażował się w nią Conor Gallagher. W pewnym momencie Anglik wykonał dwa wślizgi z rzędu i przerwał akcje rywali.
Właśnie taka postawa reprezentanta "Synów Albionu" spotkała się z euforyczną reakcją Diego Simeone i Nelsona Vivasa. Szkoleniowiec oraz jego asystent szaleli niemal tak, jakby ich zespół zdobył bramkę. Wszystko nagrały kamery.
Atletico nie przegrało meczu od styczniowej wpadki z Leganes (0:1). Na ten moment drużyna Argentyńczyka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli La Liga.
Kolejne spotkanie Atletico zaplanowano na 4 marca. Zmierzy się wówczas z Realem Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk02 Mar · 10:18
Źródło: własne

Przeczytaj również