Były piłkarz Manchesteru United: Rooney ma nadwagę i jest wolny

Paul Parker, były piłkarz Manchesteru United, krytykuje Wayne Rooneya. Jego zdaniem Anglik ma nadwagę i jest wolny.
Rooney ma za sobą rozczarowujący sezon. Ten rozpoczął udanie - na inaugurację sezonu strzelił gola w meczu z Bournemouth. Według Parkera wcale nie zaprezentował się zbyt dobrze i w kolejnych spotkaniach musi udowodnić swoją wartość.
- To decydujący sezon dla Rooneya. Nie chodzi o bicie żadnych rekordów, ale o to, czy będzie mógł zakończyć karierę w Manchesterze United. Musi udowodnić, że jest w drużynie nie tylko ze względów marketingowych - mówi Parker.
- Ludzie doceniają zasługi Rooneya, ale oceniają jego obecną formę. Jeśli ktoś tylko słyszał o Waynie, a teraz go zobaczy, to będzie się zastanawiał kim jest ten facet. Ma nadwagę i jest wolny - punktuje były gracz Manchesteru United.