Bunt w Milanie?! Szokujące zachowanie gwiazd, jest reakcja trenera [WIDEO]

screen/DAZN
AC Milan notuje nieudany start sezonu. Po remisie 2:2 z Lazio wiele mówi się o kontrowersyjnym zachowaniu Rafaela Leao i Theo Hernandeza.
Mediolańczycy nieudanie rozpoczęli rozgrywki. W pierwszej kolejce zremisowali 2:2 z Torino, a w drugiej niespodziewanie ulegli Parmie 1:2.
Paulo Fonseca postanowił wprowadzić zmiany przed starciem z Lazio. Trener pozostawił na ławce rezerwowych największe gwiazdy drużyny, czyli Rafaela Leao i Theo Hernandeza. Obaj zameldowali się na murawie dopiero w 70. minucie przy stanie 1:2. Tuż po wejściu na boisko Portugalczyk doprowadził do remisu.
Niedługo potem sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Prawie wszyscy zawodnicy Milanu podeszli pod linię boczną, aby wysłuchać uwag trenera. Leao i Hernandez pozostali jednak z dala od swoich kolegów. W trakcie przerwy stali po drugiej stronie boiska.
- Sytuacja Theo i Leao? Nie widzę żadnego problemu. W tym tygodniu rozmawiałem z zawodnikami i zaakceptowali moją decyzję. Nie powinniśmy tworzyć problemów tam, gdzie ich nie ma - podkreślił Fonseca na antenie stacji DAZN.
Leao dotychczas wystąpił w 213 spotkaniach Milanu, notując 59 bramek i 51 asyst. Hernandez ma na koncie 216 rozegranych meczów, w których zaliczył 29 goli i 39 otwierających podań.
Milan zajmuje obecnie 14. miejsce w ligowej tabeli. Po przerwie reprezentacyjnej podopieczni Fonseki zmierzą się z Venezię.
Adam Kłos01 Sep · 15:06