Brzęczek: Każde powołanie było pomyślane, bez żadnych koneksji

Brzęczek: Każde powołanie było pomyślane, bez żadnych koneksji
MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe z Włochami 1:1 w swoim pierwszym meczu Ligi Narodów. Jerzy Brzęczek, selekcjoner "Biało-Czerwonych", był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
W polskiej reprezentacji od pierwszej minuty grał debiutant Arkadiusz Reca. Brzęczek pochwalił byłego piłkarza Wisły Płock, lecz wskazał także na błędy w jego grze.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Jestem bardzo zadowolony z postawy każdego zawodnika, który przebywał na boisku - powiedział. - Od pierwszych minut grał debiutant Arkadiusz Reca.
- Każde powołanie było pomyślane, bez żadnych koneksji - podkreślił. - Arek zagrał przyzwoicie, jest to zawodnik, którego kariera w ciągu roku bardzo się rozwinęła, po przesunięciu z boku pomocy na lewą obronę.
- Są jeszcze momenty nonszalancji, złych nawyków, niekiedy narażał nas na kontrataki, ale widzę więcej pozytywów - podsumował.
 
Redakcja meczyki.pl
Mateusz Jagniaciak08 Sep 2018 · 11:00
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również