Brutalny faul na Lewandowskim! Chorwat wyleciał z boiska [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Dominik Livaković wyleciał z boiska w meczu z Polską. Bramkarz Chorwacji brutalnie sfaulował Roberta Lewandowskiego.
"Lewy" rozpoczął mecz z "Vatrenimi" na ławce rezerwowych. Z jej wysokości obserwował szaloną pierwszą połowę.
Najpierw do siatki trafił Piotr Zieliński, ale podopieczni Zlatko Dalicia odpowiedzieli trzema trafieniami. Pod koniec pierwszej części spotkania Nicola Zalewski zdobył bramkę kontaktową.
W 62. minucie Lewandowski zmienił Karola Świderskiego. Kilka minut później zanotował asystę przy bramce Sebastiana Szymańskiego na 3:3.
Od 76. minuty Chorwaci musieli grać w osłabieniu. Dominik Livaković obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.
Bramkarz Fenerbahce wybił piłkę, ale przy okazji niezwykle brutalnie kopnął Lewandowskiego. Sędzia musiał odesłać Chorwata do szatni, chociaż ten nie zgadzał się z tą decyzją.
"Lewy" potrzebował pomocy medycznej. Snajper Barcelony zdołał jednak kontynuować rywalizację.