Brosz: Górnik potrzebuje wzmocnień

Górnik Zabrze pokonał w ostatnim meczu towarzyskim przed startem rozgrywek I ligi czeski 1.SC Znojmo FK 3:0. Marcin Brosz, trener zespołu z Roosevelta, powiedział po spotkaniu, że drużyna jest jeszcze w budowie.
- To był bardzo interesujący sparing, bo Znojomo w ostatnim sezonie do końca walczyło w drugiej lidze o awans. Na ich tle zaprezentowaliśmy się nieźle. Nie ustrzegliśmy się jednak kilku błędów. Bardzo dobra postawa bramkarza Mateusza Kuchty i środkowych obrońców sprawiły, że nie straciliśmy bramki
- Ten zespół jest jeszcze w budowie. Powoli go stabilizujemy. Drużyna potrzebuje wzmocnień i dobrze o tym wiemy. Mecze sparingowe też to pokazują. Wynik to jedna rzecz, ale z drugiej strony jest codzienne budowanie zespołu. Nad tym cały czas pracujemy
- podkreślił szkoleniowiec zabrzan.
Górnik swój pierwszy mecz na zapleczu Ekstraklasy rozegra 29 lipca. Rywalem 14-krotnych mistrzów kraju będzie na wyjeździe Miedź Legnica.
Górnik swój pierwszy mecz na zapleczu Ekstraklasy rozegra 29 lipca. Rywalem 14-krotnych mistrzów kraju będzie na wyjeździe Miedź Legnica.