Bramkarz Barcelony ośmieszony! Spektakularne trafienie rywala [WIDEO]

Bryan Zaragoza strzelił pięknego gola przeciwko Barcelonie. Skrzydłowy ośmieszył Inakiego Penę, po czym trafił do siatki.
Barcelona podeszła do starcia na El Sadar z kompletem punktów. Podopieczni Hansiego Flicka byli bezbłędni w siedmiu poprzednich kolejkach.
Ekipa z Pampeluny nie przestraszyła się jednak wyżej notowanego rywala. W 18. minucie wynik meczu otworzył niezawodny Ante Budimir, który przeskoczył Pau Cubarsiego i Sergiego Domingueza.
W 28. minucie Bryan Zaragoza w efektowny sposób podwyższył prowadzenie. 23-latek stanął oko w oko z Peną, przetoczył piłkę podeszwą i wpakował ją do pustej bramki.
Zawodnicy Barcelony domagali się jeszcze anulowania bramki, sugerując, że akcja rozpoczęła się od faulu na Pau Victorze. Trafienie zostało jednak uznane.
W tym sezonie Zaragoza wystąpił w ośmiu spotkaniach Osasuny. Zanotował w nich jedną bramkę i jedną asystę.
Osasuna finalnie wygrała z Barceloną 4:2. Katalończycy ponieśli pierwszą ligową porażkę w tym sezonie, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Adam Kłos28 Sep · 21:39