Bramka bezpośrednio z rożnego! Tak strzelają w Azjatyckiej Lidze Mistrzów [WIDEO]

Twitter Screen
Piłkarz Al-Ahli popisał się widowiskowym uderzeniem. W meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego.
W poniedziałek Al-Ahli pokonało Al-Rayyan w trzeciej kolejce fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
W kadrze wygranego zespołu znalazł się Gabri Veiga. 22-latek rozegrał 76 minut i został zmieniony przez Roberto Firmino.
Przed opuszczeniem boiska Hiszpan przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. W 16. minucie wpisał się na listę strzelców.
Akcja bramkowa z udziałem Veigi zasługuje na szczególne wyróżnienie. Piłkarz posłał uderzenie bezpośrednio z rzutu rożnego.
22-latek precyzyjnie podkręcił piłkę, która wpadła do siatki. Do futbolówki próbowali dopaść zawodnik oraz bramkarz Al-Rayyan, jednak nie zdołali jej dosięgnąć.
Veiga trafił do Al-Ahli w sierpniu ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał 32 spotkania, w których zdobył siedem bramek i zaliczył pięć asyst.
Filip WęglickiDzisiaj · 07:36