Boniek zdradził kulisy spotkania z prezesem PSG. "Poruszyliśmy ten temat"

Zbigniew Boniek spotkał się kilka dni temu z Nasserem Al-Khelaifim. Były prezes PZPN-u zdradził w świątecznym wydaniu "Pogadajmy o piłce" na kanale Meczyki (YouTube), o czym rozmawiał z szefem PSG.
Kilka dni temu Zbigniew Boniek opublikował na Twitterze zdjęcie z rywalizacji w padla, na którym znajdował się wraz z m.in. Nasserem Al-Khelaifim. Legendarny polski piłkarz zdradził kulisy spotkania z prezesem PSG.
- Grałem z tym Portugalczykiem, natomiast Nasser miał człowieka, który był niesamowicie dobry, bo grał w Pucharze Davisa dla reprezentacji Omanu. Muszę powiedzieć, że byli przekonani, że wygrają łatwo. Wygrali, ale po ciężkiej walce - powiedział w "Pogadajmy o piłce" na kanale Meczyki (YouTube).
- Nie mogliśmy grać wcześniej, bo cały dzień był zajęty, a z nim był też ten problem, bo jest ramadan i dopiero gdzieś o 20:30 spożywa posiłki. Graliśmy od 22:30 do prawie 00:30. Było miło, sympatycznie i przyjemnie - przekazał.
Czy Boniek rozmawiał z Al-Khelaifim o przyszłości Leo Messiego?
- Nie pytałem go o to. Jak jest czas wolny, to jest sto tysięcy innych tematów. Bardziej poruszaliśmy kwestię ceny ropy - zdradził.
Świąteczne wydanie "Pogadajmy o piłce" obejrzycie poniżej:
