Bolesna decyzja w sprawie Musiałowskiego. Klub nie miał litości

Michal Kosc / pressfocus
Mateusz Musiałowski nie zagra w fazie ligowej Ligi Konferencji. Maciej Kusina z portalu 90minut.pl potwierdził, że Omonia Nikozja wykreśliła 20-latka z listy zawodników zgłoszonych do występów w europejskich pucharach.
Musiałowski od sierpnia 2020 roku występował w młodzieżówkach Liverpoolu. 14 marca udało mu się zanotować oficjalny debiut w seniorach "The Reds". Juergen Klopp wpuścił go z ławki w meczu ze Spartą Praga wygranym 6:1.
1 lipca wygasła umowa łącząca ofensywnego pomocnika z angielskim zespołem. Następnie podpisał kontrakt z Omonią Nikozja.
20-latek notuje trudny start w cypryjskiej ekipie. W tym sezonie spędził na murawie tylko 10 minut w starciu eliminacji Ligi Konferencji z Zira FK.
Omonia finalnie zapewniła sobie udział w fazie ligowej. Musiałowski nie zdoła jednak pokazać się na arenie europejskiej. Został on wykreślony przez klub z listy zawodników zgłoszonych do gry w Lidze Konferencji.
Omonia rozpocznie zmagania w fazie ligowej 3 października przy okazji meczu z Vikingurem. Jej kolejnymi rywalami będą Hearts, Gent, Legia Warszawa, Rapid Wiedeń i Borac Banja Luka.
Adam Kłos05 Sep · 17:20
Źródło: 90minut.pl