Błysk geniuszu Yamala! Firmowa akcja młodej gwiazdy [WIDEO]

screen/Canal+ Sport
Lamine Yamal znajduje się w wybornej dyspozycji. 17-latek strzelił efektownego gola w rywalizacji z Monaco.
Barcelona fatalnie rozpoczęła rywalizację w Księstwie. Już w 10. minucie Eric Garcia obejrzał czerwoną kartkę. Winowajcą całej sytuacji był Marc-Andre ter Stegen, o czym szerzej informowaliśmy TUTAJ.
Niedługo potem problemy Katalończyków stały się jeszcze większe. Wynik meczu otworzył Maghnes Akliouche. W kolejnych minutach Monaco szukało okazji na podwyższenie prowadzenia.
W końcu nastąpiła odpowiedź Barcelony. W 28. minucie Yamal przyjął dalekie podanie od Casado. Skrzydłowy zszedł na lewą nogę, po czym strzałem sprzed pola karnego zaskoczył Philippa Kohna.
Yamal podtrzymuje świetną formę. 17-latek wystąpił w tym sezonie w sześciu spotkaniach, notując cztery trafienia i cztery asysty.
Jednocześnie skrzydłowy strzelił swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów. Hiszpan czekał 11 spotkań na premierowe trafienie w tych rozgrywkach.
Barcelona finalnie przegrała z Monaco 1:2. Szerzej o fatalnym występie Katalończyków w Księstwie piszemy TUTAJ.
Adam Kłos19 Sep · 21:40