Blamaż Anglików! Wstyd w Lidze Narodów! [WIDEO]

Screen Twitter
Anglia przegrała z Grecją 1:2 (0:0). Tym samym to zespół gości sensacyjnie prowadzi w Grupie 2 Ligi Narodów.
Anglicy od samego początku mieli niemałe kłopoty. W 11. minucie goście trafili do siatki, ale gol Mavropanosa nie został uznany ze względu na spalonego.
Niedługo później kapitalną sytuację miał Bakasetas. Kapitan Greków uderzył z dystansu, przeniósł piłkę nad wysuniętym Pickfordem. Trafienia jednak nie było, gdyż cudownie interweniował Colwill, co opisywaliśmy TUTAJ.
Po zmianie stron przyjezdni w końcu dopięli swego. Wynik rywalizacji otworzył Pavlidis. Napastnik zatańczył z rywalami w polu karnym i zdobył bramkę. Gola zadedykował niedawno zmarłemu George'owi Baldockowi.
Po zmianie stron sytuacja Anglików wyglądała jeszcze gorzej. Pavlidis podwyższył w 83. minucie, ale ponownie do akcji wkroczył VAR i gol nie został uznany.
W 87. minucie wydawało się, że wielkie zwycięstwo Greków uciekło. Bellingham trafił do siatki w 87. minucie po uderzeniu zza pola karnego. Ostatecznie jednak remisu nie było.
Stan spotkania ustalił kilkukrotnie wspomniany Pavlidis. Napastnik dopadł do odbitej piłki i pokonał Pickforda! 2:1 (0:0) dla Grecji! Anglia skompromitowana w Lidze Narodów!
Hubert Kowalczyk10 Oct · 22:42