Bjelica: Brakowało nam ofensywnej mocny. Teraz ją mamy

Bjelica: Brakowało nam ofensywnej mocny. Teraz ją mamy
BikeMike, wikicommons
- Brakowało nam ofensywnej mocny. Teraz ją mamy. Trafiło do nas dwóch napastników, do tego w wysokiej formie są Majewski, Jevtić, Situm i Jóźwiak - powiedział Nenad Bjelica, cytowany przez oficjalną stronę Lecha.
Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia w niedzielnym meczu 22.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Nenad Bjelica ocenił przed tym starciem, że jego drużynie brakowało ofensywne mocy, ale przed starem rundy wiosennej ją odzyskała.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Mamy dwóch napastników, lewego i środkowego obrońcę. Jestem zadowolony z tego, jak oni pracują. Każdy zawodnik potrzebuje trochę czasu. Tomasik, Rogne i Khoblenko są z nami niemal od pierwszego dnia. Cztery dni temu dołączył do nas Koljić. On też wygląda dobrze. Nowi zawodnicy potrzebują więcej czasu, żeby zaadaptować się do drużyny. Możliwe, że jeden czy dwóch od początku zagrają z Arką. Gramy 4-3-3, w kilku meczach zmieniliśmy ustawienie. Graliśmy wtedy trójkę obrońców. Pracujemy od dawna w tym systemie. Drużyna rozumie nasze założenia. Wiemy jednak, że brakowało nam ofensywnej mocny. Teraz ją mamy. Trafiło do nas dwóch napastników, do tego w wysokiej formie są Majewski, Jevtić, Situm i Jóźwiak - skomentował chorwacki trener.
"Kolejorz" zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie 36 punktów.
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również