Bielik wyrzucony z boiska! Dwie żółte kartki w pięć minut [WIDEO]

Krystian Bielik nie dokończył meczu Birmingham City z Wrexham. Polak zobaczył w nim czerwoną kartkę.
Bielik tradycyjnie w meczach ligowych pojawił się na boisku w podstawowym składzie. Jego drużyna zaczęła źle - gola straciła już w 3. minucie - ale szybko się pozbierała. Przed upływem godziny prowadziła już 3:1.
Polak okazał się antybohaterem końcówki. W 81. minucie otrzymał pierwszą drugą kartkę za przepychankę z rywalami. Pięć minut później wyleciał z boiska po drugim upomnieniu.
Bielik zachował się mało odpowiedzialnie. Drugą kartkę zobaczył po niepotrzebnym faulu w okolicy środka boiska. Wydaje się, że powinien wstrzymać się z decyzją o wślizgu.
Mimo gry w osłabieniu Birmingham dowiozło zwycięstwo do ostatniego gwizdka. Dzięki niemu wskoczyło na pierwsze miejsce w tabeli. Ma tyle samo punktów - trzynaście - co zajmujące drugą pozycję Wrexham.
Marcin Karbowski16 Sep · 23:01