Bezcenne zwycięstwo Radomiaka. Rocha nie przestaje strzelać [WIDEO]

Lukasz Laskowski / pressfocus
Radomiak na zakończenie 12. kolejki Ekstraklasy wygrał z Puszczą 2:0. Ekipa z Radomia dzięki temu zyskała małą przewagę nad strefą spadkową.
Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie. Radomiak rozpoczął ją świetnie. W 49. minucie w polu karnym Puszczy został sfaulowany Henrique. Pewnym wykonawcą jedenastki był Rocha, który strzelił swojego dziesiątego gola w sezonie.
Gospodarze poszli za ciosem. Okazję do podwyższenia wyniku mieli już w 56. minucie. Kaput przegrał jednak pojedynek z Komarem.
Bardziej skuteczny był Grzesik. W 68. minucie piłkarz Radomiaka uprzedził czekającego na dośrodkowanie Komara i z powietrza wbił piłkę do bramki.
Puszcza była bezradna. W końcówce meczu nie stworzyła żadnej sytuacji do strzelenia kontaktowej bramki. W tabeli jest siedemnasta.
Radomiak dzięki zwycięstwu odskoczył od strefy spadkowej. Teraz ma nad nią trzy punkty przewagi.
Marcin KarbowskiWczoraj · 20:53