Będzie kara dla Atletico. Konkretna reakcja na skandaliczny wybryk

Alberto Gardin / pressfocus
Skandaliczne sceny na Civitas Metropolitano nie przeszły bez echa. Atletico Madryt zostanie ukarane za zachowanie swoich kibiców.
Niedzielne derby stolicy Hiszpanii zakończyły się remisem 1:1. Wynik meczu otworzył Eder Militao, ale w doliczonym czasie gry Angel Correa zapewnił "Atleti" jeden punkt.
Wcześniej spotkanie musiało zostać przerwane na kilkanaście minut. Kibice gospodarzy obrzucili bowiem Thibaut Courtois zapalniczkami oraz innymi przedmiotami, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Od początku można było spodziewać się kary dla madrytczyków. Dziennik Marca poinformował o prawdopodobnej sankcji.
Według doniesień część trybun na stadionie "Atleti" zostanie zamknięta. Kara prawdopodobnie obejmie najbliższe 2-3 spotkania.
Atletico zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Kolejny mecz domowy "Los Colchoneros" odbędzie się 20 października. Ekipa Simeone podejmie wówczas Leganes.
Adam Kłos30 Sep · 09:28
Źródło: Marca