Bayern stracił zwycięstwo w doliczonym czasie! Rollercoaster we Frankfurcie [WIDEO]

Eintracht Frankfurt zremisował z Bayernem Monachium 3:3. Gospodarze gola na wagę remisu strzelili w doliczonym czasie drugiej połowy!
Bayern był blisko objęcia prowadzenia zaraz po rozpoczęciu meczu. W 2. minucie nieznacznie pomylił się Michael Olise.
Goście na początku dominowali. Na objęcie prowadzenia czekali do 15. minuty. Akcję gości uderzeniem pod poprzeczkę zamknął Kim.
Mogło się wydawać, że Bawarczycy pójdą za ciosem. Stracony gol przebudził jednak gospodarzy. Kluczowy dla ich gry był Marmoush, który w 22. minucie doprowadził do wyrównania, a później przeprowadził akcję która zakończyła się trafieniem Ekitike. W 35. minucie Bayern był w szoku.
Po krótkim zaćmieniu goście wrócili do gry. W 38. minucie do remisu doprowadził kolejny obrońca. Tym razem bramkarza Eintrachtu pokonał Upamecano.
Niewiele brakowało, a przed przerwą Bayern otrzymałby jeszcze jeden cios. Znów w dobrej sytuacji znalazł się Ekitike, ale tym razem jego uderzenie zatrzymał Neuer.
Bawarczycy ponownie objęli prowadzenie po akcji z 53. minuty. Pięknym strzałem akcję Bayernu wykończył Olise.
Krótko przed końcem meczu Vincent Kompany dokonał kilku defensywnych zmian. Na boisku pojawili się m.in. Joao Palhinha i Konrad Laimer. Eintracht mimo tego zdołał urwać faworytowi punkt. W doliczonym czasie na 3:3 strzelił Marmoush!
Bayern martwi się nie tylko stratą punktów, ale też sytuacją Kane'a. 30-latek w drugiej połowie potrzebował pomocy medycznej, a niedługo po niej opuścił boisko.
Marcin Karbowski06 Oct · 19:29