Bayer wrócił na ścieżkę zwycięstw. Istny pogrom [WIDEO]

Twitter Screen
Bayer Leverkusen wrócił do wygrywania. Zawodnicy Xabiego Alonso pokonali na wyjeździe Hoffenheim wynikiem 4:1 (2:1).
Bayer Leverkusen pokonał Hoffenheim w trzeciej kolejce Bundesligi. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:1.
Piłkarze Xabiego Alonso rozpoczęli spotkanie z wysokiego C. Otworzyli wynik meczu już w 17. minucie.
Wówczas Martin Terrier wykorzystał podanie Victora Boniface i wpisał się na listę strzelców. Chwilę później nastroje "Aptekarzy" były jeszcze lepsze.
W 30. minucie Boniface po niesamowitym rajdzie zdobył kolejną bramkę. Tym samym Bayer mógł cieszyć się z dwubramkowej przewagi.
Hoffenheim odpowiedział na trafienia rywali i zdobył bramkę kontaktową w 37. minucie. Strzelcem gola był Mergim Berisha.
W drugiej połowie spotkania padły dwie bramki. W 71. minucie Florian Wirtz podszedł do wykonania rzutu karnego, którego zamienił na gola.
Chwilę później Boniface po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Zdobył bramkę w 75. minucie rywalizacji.
Wynik meczu nie uległ zmianie do końcowego gwizdka. Bayer pokonał Hoffenheim wynikiem 4:1 i zdobył ważne trzy punkty.