Bayer przegrał w Bundeslidze! Koniec niebywałej serii [WIDEO]

Screen Twitter
Bayer Leverkusen ograny! "Aptekarze" przegrali 2:3 (2:1) z RB Lipsk!
Spotkanie od samego początku było bardzo emocjonujące. Nerwy udzielały się między innymi Rose. Szkoleniowiec RB Lipsk został odesłany na trybuny w 26. minucie.
Niedługo później jego zespół się posypał. W 39. minucie strzelił Frimpong, a niedługo później podwyższył Grimaldo. Wydawało się, że jest już po sprawie.
Goście wykazali się jednak niesamowitą wolą walki. Jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Kampl. To dało nadzieję na interesującą drugą część.
Tak się w istocie wydarzyło. RB trafiło do siatki w 53. minucie, ale wtedy Bayer został uratowany przez VAR. W 57. ratunku nie było, Openda wykorzystał dogranie od Seski.
W końcówce żadna z drużyn nie spuszczała z tonu, co musiało zakończyć się kolejną zdobytą bramką. Szczęście uśmiechnęło się do Lipska. W 80. minucie Openda posłał imponujące uderzenie z dystansu!
Tym samym RB triumfowało 3:2 (1:2) i zakończyło genialną serię Bayeru! Mistrzowie Niemiec byli niepokonani od 35 meczów ligowych.
Hubert Kowalczyk31 Aug · 20:34