Bartosz Slisz cieszy się z wyjazdu na zgrupowanie kadry. "Paulo Sousa dał mi cenne wskazówki"
Bartosz Slisz znalazł się na 27-osobowej liście piłkarzy, którzy pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Węgrami, Andorą oraz Anglią. Młody piłkarz cieszy się z szansy, jaką dostał od nowego selekcjonera.
Slisz będzie jedynym piłkarzem Legii, który będzie miał szansę występu w pierwszych meczach pod wodzą nowego selekcjonera. Pomocnik jest nieco zaskoczony tym, że szansy od Portugalczyka nie dostał jego kolega z drużyny, Bartosz Kapustka.
- Jestem zaskoczony powołaniem od selekcjonera Paulo Sousy, ale też bardzo zadowolony, że dostanę swoją szansę. Na treningach będę pokazywał się z najlepszej strony i na pewno pojadę na zgrupowanie zdobyć niezwykle cenne doświadczenie - powiedział Slisz w rozmowie z oficjalną stroną Legii.
- Selekcjoner Paulo Sousa po meczu z Piastem Gliwice w Fortuna Pucharze Polski ze mną rozmawiał. Dał mi cenne wskazówki na temat mojej gry i ustawienia. Cieszę się, że trener znalazł czas na taką rozmowę i zechciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Na każdym treningu mam je w pamięci i chcę rozwijać się jako piłkarz - dodał.
- Bartek Kapustka jest obecnie w wysokiej formie, myślałem, że pojedziemy razem na zgrupowanie, ale takie są decyzje trenera i nie pozostaje nic innego, jak dalej ciężko pracować. Myślę, że prędzej czy później Bartek to powołanie też dostanie - zakończył.