Bartomeu o oglądaniu meczu z Perezem: W naszej loży była różnica zdań w kwestii sędziego

Wczorajszy Klasyk główni działacze Barcelony i Realu obejrzeli wspólnie. Obok siebie usiedli Josep Bartomeu oraz Florentino Perez.
- Broniliśmy swoich zespołów z właściwą kurtuazją - powiedział po meczu prezes "Blaugrany". - W naszej loży były pewne różnice zdań dotyczące decyzji sędziego.
- Nie zawsze zgadzaliśmy się w kwestii decyzji sędziego - dodał. - Oczywiście były różnice w ocenie goli czy spalonych.
- Od dawna mówimy, że nie będziemy rozmawiać o sędziach. Ich praca jest bardzo trudna i wszystko dzieje się bardzo szybko. Podobnie też od dłuższego czasu mówimy o zapotrzebowaniu na stosowanie technologii w piłce nożnej, dlatego jesteśmy zadowoleni, że VAR zostanie wprowadzony - podsumował.