Barcelona zainteresowana skrzydłowym Romy

Cengiz Under znajduje się na celowniku FC Barcelony. Monchi, dyrektor sportowy "Giallorossich", potwierdził, że "Duma Katalonii" jest zainteresowana utalentowanym skrzydłowym.
- To prawda, że Barcelona interesuje się tym zawodnikiem - powiedział Mocnhi w rozmowie z "Radyospor".
- Bayram Tutumlu (agent zawodnika) ma bardzo dobre relacje z Barcą. On zdecydowanie poinformował mnie o ich zainteresowaniu - dodał.
- Nie otrzymaliśmy za niego żadnej oferty, ale nie jestem zaskoczony tym, że jest on obserwowany. To jest młody i utalentowany zawodnik, który strzela wiele goli - podkreślił.
- Naszym celem jest, aby Cengiz stał się dla nas bardzo ważnym piłkarzem. Jest młody i ma wszystko, co potrzeba, aby tak się stało - stwierdził.
Reprezentant Turcji w obecnym sezonie wystąpił w 24 meczach AS Romy we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich sześć goli i zanotował jedną asystę. Jego kontrakt z klubem ze stolicy Włoch obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.