Barcelona drży o Yamala. Niepokojące sceny po meczu reprezentacji Hiszpanii

Alarm w FC Barcelonie! Lamine Yamal ma problemy zdrowotne po meczu reprezentacji Hiszpanią z Danią (1:0).
17-latek od początku tego sezonu gra bardzo dużo. Nie oszczędził go też Luis De la Fuente. Yamal w meczu z Danią zagrał od pierwszej minuty. Boisko opuścił dopiero w doliczonym czasie.
Skrzydłowy Barcelony przez cały mecz musiał walczyć z twardo grającymi rywalami. Żółte kartki za faule na Yamalu otrzymali Rasmus Kristensen i Victor Nelson. Yamal odczuł ich ataki. Po meczu wyraźnie utykał.
Mundo Deportivo twierdzi, że Yamal odczuwa dyskomfort mięśniowy w lewej nodze. Źródł gazety w hiszpańskiej federacji mówi o przeciążeniu.
W niedzielę Yamal ma zostać przebadany przez reprezentacyjnych lekarzy. Wtedy powinno być wiadomo coś więcej na temat jego stanu zdrowia.
Hiszpania we wtorek zagra z Serbią. Być może Yamal będzie w tym meczu oszczędzany. Z pewnością liczą na to w Barcelonie, która w tygodniu po przerwie reprezentacyjnej zagra z Sevillą, Bayernem i Realem.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 08:15
Źródło: Mundo Deportivo