Babol sezonu w Polsce! Sami strzelili sobie gola [WIDEO]

Spotkanie Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z ŁKS-em rozpoczęło się od kuriozalnej sytuacji. Goście z Łodzi sami strzelili sobie gola.
Ekipa z Niecieczy fantastycznie rozpoczęła sezon ligowy. W dziewięciu kolejkach zanotowała aż osiem zwycięstw i tylko jeden remis.
"Słoniki" wyrosły na głównego kandydata do awansu. Teraz ich rywalem był ŁKS, który również liczy na powrót do Ekstraklasy.
Hitowe starcie rozpoczęło się od kuriozalnego nieporozumienia. W 3. minucie Łukasz Wiech wycofał piłkę do bramkarza. Alexander Bobek niespodziewanie przepuścił futbolówkę, która wpadła do siatki.
Niedługo potem Bobek musiał ponownie wyciągać piłkę z bramki. Prowadzenie gospodarzy podwyższył Igor Strzałek. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę kontaktową zdobył Antoni Młynarczyk.
W drugiej połowie ŁKS wywalczył jeden punkt. Mokrzycki doprowadził do wyniku 2:2, którym zakończyło się to spotkanie.
Adam KłosDzisiaj · 18:16