Awantura podczas sparingu klubu z Serie A. Dwóch piłkarzy wyrzuconych z boiska [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie meczu towarzyskiego klubu z Serie A miała miejsce skandaliczna sytuacja. Na skutek awantury arbiter wyrzucił dwóch piłkarzy z boiska.
W środę Southampton zmierzył się z Lazio w spotkaniu towarzyskim przed sezonem. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 1:1.
Podczas meczu doszło do skandalicznej sytuacji. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w 61. minucie, gdy arbiter przerwał grę.
Rywalizacja została wstrzymana po tym, jak Shea Charles sfaulował gracza Lazio. Tuż po przewinieniu 20-latek zbliżył się do sędziego i zaczął z nim rozmawiać.
Chwilę później do dyskusji dołączył się pomocnik włoskiego klubu, Danilo Cataldi. Jego obecność nie spodobała się graczowi Southampton, Carlosowi Alcarazowi.
Argentyńczyk poszedł do przeciwnika i go odepchnął. Na całą sytuację zareagował defensor Lazio, Alessio Romagnoli, który chwycił rywala za szyję.
Ostatecznie doszło do ogromnej szarpaniny. Na skutek awantury arbiter zdecydował się wyrzuci Alcaraza oraz Romagnoliego z boiska pokazując im czerwone kartki.