Atletico Madryt zatrzymane. Zaskoczenie [WIDEO]

Screen Twitter
Atletico Madryt tylko zremisowało z Rayo Vallecano 1:1 (0:1). Jakby tego było mało, goście musieli odrabiać straty.
Wynik spotkania otworzyło Rayo. W 35. minucie do siatki przyjezdnych trafił Palazon. Pomocnik świetnie przeczytał grę i zamknął akcję swojego zespołu. Asystę zanotował Ratiu.
Kłopotów Atletico było więcej, gdyż gospodarze zdecydowanie przeważali. Ponadto kontuzji doznał Azpilicueta. Doświadczonego Hiszpana w 45. minucie zastąpił Gimenez.
Drużyna Simeone wróciła na właściwe tory dopiero w drugiej połowie. W 49. minucie błysnął Gallagher, który znakomicie wykorzystał mądre podanie od Sorlotha. Dla Anglika był to drugi gol strzelony w La Liga.
Niemniej gości, uważanych za faworytów, nie było stać na nic więcej. Skończyło się na 1:1 (0:1). Rayo obecnie zajmuje 9. miejsce, zaś Atletico jest 4.
Hubert KowalczykWczoraj · 22:57