AS Roma znów przegrała. I to po błędzie Zalewskiego! [WIDEO]

Screen Eleven Sports
AS Roma przegrała z Interem 0:1 (0:0). Bardzo kosztowny błąd popełnił Nicola Zalewski, który nie dotrwał na boisku do końca spotkania.
Nicola Zalewski znalazł się w pierwszym składzie Romy na mecz z Interem. Dla skrzydłowego był to powrót do wyjściowej jedenastki po dwóch miesiącach nieobecności. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Spotkanie z mediolańczykami nie układało się jednak po myśli gospodarzy. To przyjezdni mieli więcej sytuacji. Najpierw jednak pomylił się Thuram, później zaś Mychitarian.
Sam Zalewski grał dość niemrawo, szarpanie. Posłał jedno groźne dośrodkowanie, ale na tym wyraźne plusy się skończyły. Jednocześnie ciężko było wyróżnić jakiegoś piłkarza Romy poza golkiperem Svilarem.
Niestety, już po zmianie stron reprezentantowi Polski powinęła się noga. W 60. minucie fatalnie stracił piłkę na połowie rywala, co napędziło kontrę Interu. Z akcją ruszył Frattesi.
Włoch posłał podanie w pole karne, a z dośrodkowaniem nie poradzili sobie obrońcy. Do bezpańskiej futbolówki dopadł Martinez i huknął pod poprzeczkę.
AS Roma nie zdołała już odpowiedzieć. Tym samym rzymianie przedłużyli serię bez zwycięstwa do trzech meczów z rzędu i zajmują dopiero 10. pozycję. Inter zaś umocnił się na drugim miejscu w tabeli Serie A.
Hubert Kowalczyk20 Oct · 22:40