Arkadiusz Milik wybrał numer w Juventusie. "Grał z nim jeden z moich idoli"

Arkadiusz Milik został piłkarzem Juventusu. Reprezentant Polski wybrał już numer, z którym będzie grał w nowym klubie.
Milik trafił do Juventusu na zasadzie wypożyczenia z Olympique Marsylia. Włoski klub zagwarantował sobie możliwość wykupienia 28-latka.
- Jestem bardzo podekscytowany. To dla mnie piękny dzień. Trafiłem do świetnej drużyny, do największego klubu, jaki istnieje. Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do Włoch - powiedział Milik.
- Przyjechałem do klubu, który ma wielu klasowych napastników. Mam nadzieję, że wniosę swój wkład w grę i będę się jeszcze rozwijał - dodał Polak.
Reprezentant Polski wybrał numer, w jakim będzie grał z Juventusem. Polak wybrał koszulkę z "14".
- Z tym numerem grał jeden z moich idoli - Thierry Henry - wyjaśnił swoją decyzję polski napastnik.
Juventus w sobotę zagra na własnym stadionie z Romą. "Stara Dama" po dwóch kolejkach ma na swoim koncie cztery punkty.