Arka popłynęła! Odra Opole upokorzona na własnym boisku [WIDEO]

Kolejna klęska Odry Opole. Drużyna Jarosława Skrobacza przegrała z Arką Gdynia aż 0:6!
W poprzedni piątek Odra przegrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:5. Klęska pod Wawelem zakończyła kadencję Radosława Sobolewskiego. Trudno powiedzieć, by zmiana trenera wywołała pozytywny ferment w zespole z Opola. Co prawda już bez Sobolewskiego zremisowała ze Zniczem 1:1. Domowy mecz z Arką zakończył się jednak upokorzeniem.
Bohaterem pierwszej połowy był Karol Czubak. Napastnik Arki wykorzystał fatalną postawę gospodarzy w defensywie już w 1. minucie. Z powietrza zapakował piłkę pod poprzeczkę.
Czubak i spółka nie zdejmowali nogi z gazu. Napastnik Arki podwyższył prowadzenie swojej drużyny już w 8. minucie. Minęło nieco ponad pół godziny, a miał już na koncie hat-tricka. Bezlitośnie wykorzystał bezradność rywala.
Po przerwie goście wyprowadzili jeszcze trzy celne ciosy. Na listę strzelców wpisali się Joao De Olivieira, Kacper Skora i Szymon Sobczak.
Arka po zwycięstwie jest trzecia w tabeli - wyprzedzają ją Nieciecza i Wisła Płock. Odra znajduje się do strefy spadkowej.
Marcin Karbowski06 Oct · 16:23